..:: KWALIFIKACJE ::..


Posiadamy uprawnienia w zakresie:

Świadectwo kwalifikacyjne E uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń i sieci oraz pomiarów na stanowisku eksploatacji do 1KV. Świadectwo kwalifikacyjne "E"
uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń i sieci oraz pomiarów na stanowisku eksploatacji do 1KV.
Świadectwo kwalifikacyjne D uprawniające do zajmowania się eksploatacją  urządzeń i sieci oraz pomiarów na stanowisku dozoru do 1KV. Świadectwo kwalifikacyjne "D"
uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń i sieci oraz pomiarów na stanowisku dozoru do 1KV.
Świadectwo przeszkolenia w zakresie stosowania materiałów biernej ochrony p.poż. Świadectwo przeszkolenia w zakresie stosowania materiałów biernej ochrony p.poż.
Projektowanie i eksploatacja oświetlenia. Projektowanie i eksploatacja oświetlenia w obiektach budowlanych.
Projektowanie i eksploatacja oświetlenia. Projektowanie i eksploatacja zabezpieczeń nadprądowych i różnicowoprądowych nn.
Projektowanie i eksploatacja oświetlenia. Badania odbiorcze i eksploatacyjne instalacji elektrycznych niskiego napiecia.
Zasady projektowania i wykonywania ochrony odgromowej. Zasady projektowania i wykonywania ochrony odgromowej w obiektach budowlanych.
Zasady projektowania i wykonywania ochrony odgromowej. Zasady projektowania i wykonywania ochrony przepięciowej w obiektach budowlanych.
Zintegrowany pakiet oprogramowania sterowników PLC. Zintegrowany pakiet oprogramowania sterowników PLC.
Pakiet oprogramowania sterowników PLC Siemens - Podstawaowy S7. Pakiet oprogramowania sterowników PLC Siemens - Podstawowy S7.
Pakiet oprogramowania sterowników PLC Siemens - Zaawansowany S7. Pakiet oprogramowania sterowników PLC Siemens - Zaawansowany S7.
Konfiguracja i zarządzanie sieciami LAN i WAN Konfiguracja i zarządzanie sieciami LAN i WAN.
Implementacja urządzeń sieciowych firmy NetScreen Implementacja urządzeń sieciowych firmy NetScreen.
Podstawy teoretyczne systemu AS/400 firmy IBM Podstawy teoretyczne systemu AS/400 firmy IBM.

 


Valid XHTML 1.0 Transitional

Poprawny CSS!